پیام مدیرکل محترم آموزش و پرورش بمناسبت بازگشایی مدارس
  مديريت مجتمع شهید باکری شوط 

 پیام مدیرکل محترم آموزش و پرورش بمناسبت بازگشایی مدارس

بسم الله الرحمن الرحیم

و یزکیهم و یعلمهم الکتاب و الحکمه

 راهنوردان دانش و تحقیق، با توفیق الهی، جد و جهد خود را برای عبور از گردنه های علم و معرفت آغاز می کنند تا به قله ی کمال برسند و این مهمترین مسؤولیت جوانان با استعداد نسل کنونی است.

(مقام معظم رهبری)  

        آغاز سال تحصیلی جدید، آغاز دلنشین بهاردرس و مدرسه را به یکایک معلمین دلسوز، دانش آموزان عزیز، اولیای محترم و جامعه فرهنگ دوست آذربایجان غربی، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده، از خداوند منان سال تحصیلی پرخیر و برکتی را برای همگان مسئلت دارم.

       خداوند قادر و متعال را سپاس می گوییم که در طلیعه دهه پیشرفت و عدالت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، یاری مان کرد تا آغازگر فصلی نوین از کتاب دانش و حکمت و گشاینده برگـــی دیگر از مصحف علم و دانش و خرد ورزی برای فتح قله های رفیع پیشرفت و توسعه باشیم  و در آمیزه ای از شور و شوق دانش آموزان و زمزمه محبت معلمان، فصلی تازه از شکر و شکوفایی را ورق بزنیم.

 همکاران عزیز  و دانش آموزان گرامی  :

          امسال را نیز همانند سال های گذشته به پیروی از منویات رهبر فرزانه انقلاب  و توصیه های رئیس جمهور محبوب  و علم دوست ،  با این عهد آغاز می کنیم که حافظ خون پاک شهدای گرانقدر و آرمانهای بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی باشیم  و سعی نماییم  ضمن پایبندی به همه ارزشهای اسلامی و انسانی با  همتی مضاعف ، آموزش و پرورش استان را به جایگاه شایسته و در خور  شان ،  ارتقاء بخشیم و در راه تربیت انسانهای مومن، با نشاط، عدالت خواه و خلاق و پرسشگر از هیچ خدمتی دریغ ننمائیم.

        در همین راستا به همه همکاران بزرگوار فرهنگی عرض می نمایم در  سال تحصیلی جدید نسبت به تربیت صحیح و پرورش اسلامی نسل آینده میهن اسلامی همچون گذشته از هیچ کوششی دریغ نورزند و به  همه فرزندان عزیز دانش آموزم نیز توصیه می کنم که فرصت دوران جوانی و نوجوانی خود را قدر بدانند و در فضای با نشاط علم و ادب ، پاسدار حرمت معلمان خود باشند و در راه کسب علم و معرفت ، بیش از پیش تلاش نمایند و توانایی های خود را در ساختن ایرانی آباد و سربلند ، به همه دنیا نشان دهند .

       در نهایت این سال را به تمامی همکاران گرامی در اقصی نقاط استان  بخصوص معلمان جدیدی که امسال به خانواده بزرگ آموزش و پرورش استان پیوسته اند تبریک گفته ،  امیدوارم در پاسداری از مقام و منزلت معلم  و خدمت در سنگر تعلیم و تربیت همواره کوشا بوده  و سال تحصیلی پر خیر و برکتی داشته باشند .

                                                            ولی سمرقندی

      مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجانغربی